Szukaj na blogu

piątek, 14 czerwca 2013

8 Tygodni Sprzedaży, czyli bardzo wyjątkowy cykl szkoleń w StuGo!


Jak zacząć zarabiać na tym co już masz
i do tego uzyskać olbrzymi zwrot
z inwestycji w siebie?
ZAPISZ SIĘ NA WYJĄTKOWE SZKOLENIE SPRZEDAŻOWE JUŻ DZIŚ: http://stugo.pl/8tsm/ 
Zanim zaczniemy, chciałbym od razu zadać Ci jedno, bardzo ważne pytanie:
Czy czasami męczy Cię brak takiej ilości pieniędzy, jakiej pragniesz i masz wrażenie, że lepiej byłoby zabrać się za coś innego, co przynosi pieniądze?
Czy nie jesteś sfrustrowany tym, że wyniki, które osiągasz nie są do końca dobre i masz już dosyć:
 • Ciężkiej pracy, która nie przynosi takiej ilości gotówki jakiej oczekujesz
 • Czekania „do pierwszego”, by cokolwiek pojawiło się na Twoim koncie
 • Jesteś przytłoczony zbyt dużą ilością spraw i nie widzisz zmian?
A może nie wiesz, jak zacząć i zastanawiasz się jak do cholery zarobić pierwsze kilkanaście złotych, już nie mówiąc o tysiącach. I na dodatek widzisz tych wszystkich, którym się udało i czujesz, że wykorzystujesz tylko mały procent swojego potencjału.
 
8ts copy
Jak zacząć generować efekty i przyjmować na konto duże przelewy?
Od trzech lat prowadzę markę StuGO.pl, zbudowałem 7 osobowy zespół specjalistów i każdego dnia robię to, co uwielbiam. Dodatkowo przetestowałem wiele metod sprzedaży aby na początku zarobić na Whiskey, w kolejnych latach na wyjazdy szkoleniowe, a teraz żeby rozwijać zarówno siebie jak i innych ludzi w moim teamie. Jeśli chcesz poznać moje doświadczenia czytaj dalej. Dodatkowo, jeśli interesuje Cię:
 • jak 19-nasto letni amator fotografii zarobił 1600 zł dwoma listami pełnymi błędów;
 • co powoduje że większość ludzi nigdy nie osiągnie prawdziwych pieniędzy;
 • jak zarobiłem 200 zł za 4 słowa; to zobacz, co dla Ciebie przygotowałem.
8 Tygodni Sprzedaży
Przed Tobą cykl 8-iu webinarów (szkoleń przez Internet, bez wychodzenia z domu). Każdego tygodnia w poniedziałek wieczorem będzie odbywało się wirtualne spotkanie, w trakcie którego będę przedstawiał Ci kolejne metody, techniki i strategie na zwiększenie sprzedaży. Co tydzień będziemy poruszać inne kwestie, a Twoim zadaniem będzie wprowadzić To w życie.
Czego będą dotyczyć spotkania?
8 Tygodni Sprzedaży to osiem spotkań, w których krok po kroku pokażę Ci, co masz robić, aby zwiększyć lub zacząć sprzedaż na wyższym poziomie. Moim własnym celem jest to, aby każdy uczestnik, łącznie z Tobą zarobił w trakcie szkolenia kilka razy więcej niż zainwestował! Jaki jest program spotkań?
One World
Tydzień 1: Mentalność Sprzedawcy
Na samym początku musimy zadbać o fundamenty, czyli o Twoją mentalność. Przygotuję Cię do tego, żebyś myślał jak należy zarówno o sprzedawaniu jak i o kliencie. Wystarczy, że popełnisz błąd w tym miejscu i nigdy nie zarobisz tyle pieniędzy, ile chcesz!
W trakcie tego spotkania:
 • Dowiesz się, jak myślą najlepsi sprzedawcy.
 • Dostroisz swoją mentalność do zarabiania dużych pieniędzy.
 • Nauczysz się wynajdywać okazje i rozwiązania tam gdzie inni widzą pustkę.

One World
Tydzień 2: Sprzedawca Nowej Generacji
Jedna strategia, która spowoduje, że Twoi klienci przestaną patrzeć na Ciebie jak na natarczywego sprzedawcę, a zaczną sami przychodzić do Ciebie. Koniec z polowaniem! Dosłownie jedna rzecz wystarczy żebyś zbudował potężny autoreytet i przeistoczył się w sprzedawce nowej generacji.
W trakcie tego spotkania:
 • Poznasz Strategię E…. :)Nauczysz się tworzyć aurę zaufania.
 • Zbudujesz swój autorytet, a klienci zaczną cię postrzegać jako przyjaciela!

One World
Tydzień 3: Działania off-line
W tej części skupimy się na tym co jest istotne w biznesach lokalnych. Sprzedaż ta różni się delikatnie od sprzedaży on-line, lecz coraz więcej biznesów łączy w sobie sprzedaż zarówno w sieci jak i live. Dlatego krok po kroku pokaże Ci jak to robić poza stroną www!
W trakcie tego spotkania:
 • Poznasz techniki sprzedaży „na żywo”.
 • Podpowiem Ci, co zwiększy Twoją sprzedaż w biznesie lokalnym
 • Wyselekcjonuję i omówię dla Ciebie przykłady, które „upolowałem na mieście”.

One World
Tydzień 4: Działania on-line
Ilość ludzi, którzy korzystają i kupują w Internecie co roku wzrasta. Jest to olbrzymi rynek, z którego niczym jak z tortu możesz wykroić kawałek tylko dla siebie. Co najlepsze, wcale nie musisz mieć ogromnej gotówki na inwestycje żeby już dziś za pomocą równie prostych, co skutecznych strategii zwiększać swoje obroty.
W trakcie tego spotkania:
 • Pokażę Ci techniki sprzedaży internetowej.
 • Omówię najskuteczniejsze z nich.
 • Pokażę Ci jak, nie mając ani złotówki w portfelu, promowałem swoje szkolenia.

One World
Tydzień 5: Pióro Sprzedawcy
Biznes on-line w głównej mierze jeszcze opiera się o słowo pisane. Dlatego musisz poznać podstawy sprzedaży słowem pisanym. Od niego zależy, czy klient będzie zainteresowany Twoją ofertą czy nie. Treść oraz formą w jaką ją ubierzesz ma ogromne znaczenie dla powodzenia Twojego biznesu! 
W trakcie tego spotkania:
 • Poznasz podstawy Copywritingu.
 • Nauczysz się formułować treść tak, żeby przyciągała.
 • Przygotujesz własne treści i skonsultujesz je ze mną.

One World
Tydzień 6: Język Sprzedawcy
Ale co zrobić, kiedy spotykasz klienta na żywo? Spotkanie, prezentacja sprzedażowa lub przypadkowa osoba, która najzwyczajniej w świecie CHCE KUPIĆ! Musisz wiedzieć co mówić i jak mówić by osiągnąć to co chcesz osiągnąć, czyli – sprzedaż! Naucz się mówić tak, aby ludzie wręcz błagali o Twój produkt.
W trakcie tego spotkania:
 • Dowiesz się jak opowiadać o tym, co masz do zaoferowania.
 • Zrozumiesz, na co musisz zwrócić uwagę klienta.
 • Poznasz strategie na zyskanie jego ciekawości.

One World
Tydzień 7: Finalizowanie Sprzedaży
Temat, który dla jednych jest prosty jak bułka z masłem, dla innych przerażający, a większość o nim zapomina! Coś co jest kluczem do sukcesu w dosłownie każdym biznesie i każdej branży. Jeśli nie opanujesz tego tematu, Twoja sprzedaż będzie na mizernie niskim poziomie! 
W trakcie tego spotkania:
 • Poznasz metody rozbijania obiekcji.
 • Dowiesz się, jak mówić o pieniądzach.
 • Nauczysz się zamykać sprzedaż.

One World
Tydzień 8: Tips & Trics Sprzedaży
Ostatni tydzień to dodatkowe metody dla których z jakiegoś powodu nie znalazłem miejsca w poprzednich webinarach. Jednak są to techniki, podpowiedzi i drobnostki, które są w stanie podnieść poziom sprzedaży od kilku do kilkudziesięciu %.
W trakcie tego spotkania:
 • Przedstawię Ci prawdziwe „kąski” podnoszące sprzedaż niebotycznie!
 • Pokażę drobnostki, na które musisz zwracać uwagę.
 • Powiem Ci, co robić dalej, aby zdobywać więcej i więcej wiedzy i doświadczenia w profesjonalnej sprzedaży.
8 Webinarów możesz zobaczyć siedząc wygodnie w fotelu przed swoim komputerem. Dzięki tej formie, możesz być w dowolnym miejscu na świecie i jednocześnie brać udział w szkoleniu. Dodatkowo, wszystkie webinary będą nagrywane i po ich zakończeniu dostaniesz do nich dostęp i będziesz mógł je oglądać dowolną ilość razy aż do końca września 2013 roku. Oznacza to, że całą tę wiedzę możesz do woli powtarzać, do czego Cię mocno zachęcam.
Kim jestem?
Marcin Pawelec
Nazywam się Marcin Pawelec – jestem założycielem i głównym trenerem StuGO.pl. 3 lata temu, zainspirowany własnymi doświadczeniami postanowiłem stworzyć miejsce, które pozwoli młodym ludziom rozwijać się i obrać właściwy kurs. Od tamtego czasu bardzo wiele się zmieniło, a idea nie tylko dała początek biznesowi, ale i rozrosła się do niezwykłych wręcz rozmiarów! Dziś jako Mistrz i Praktyk NLP oraz Ambasador Dynamiki Bogactwa robię kolejny krok w rozwoju personalnym i biznesowym, po raz pierwszy w historii StuGO ujawniając Ci techniki i strategie sprzedażowe o tak ogromnej sile i mocy, z których korzystam sam i które generują zabójcze efekty! 
Co otrzymasz w ramach Szkolenia 8 Tygodni Sprzedaży?
Kupując bilet na 8 Tygodni Sprzedaży otrzymasz dostęp do 8 webinarów (szkoleń przez Internet) prowadzonych na żywo przez Marcina Pawelca. Na każdym z nich poznasz kolejne aspekty sprzedaży. Spotkania będą trwały od 1,5 do 2 godzin zegarowych co daje 12-16h wiedzy do przerobienia i zastosowania!
Aby jeszcze lepiej dopasować szkolenie do Ciebie, przed rozpoczęciem cyklu wyślę do Ciebie ankietę, w której będziesz mógł opisać swój biznes lub pomysł. Dzięki temu w trakcie webinarów będę podawał przykłady pasujące do Twojej branży!
Oprócz tego otrzymasz w prezencie:
BONUS #1: Nagrania VOD
Dodatkowo dostaniesz dostęp do nagrań VOD aż do września 2013r. Pozwoli Ci to na wielokrotne obejrzenie materiału i uzupełnienie notatek. Wartość: 200,- PLN
BONUS #2: Konsultacje mailowe w trakcie trwania szkolenia
Przez 2 miesiące będziesz mógł konsultować swoje ćwiczenia i zadawać pytania mailowo. Takie konsultacje sprawią, że cały czas możesz rozwijać swoje umiejętności! Nie tylko w trakcie szkolenia, ale również pomiędzy webinarami. Wartość: 400,- PLN
BONUS #3: Konsultacje Audio
Po szkoleniu, kiedy przerobisz wiedzę z webinarów możesz skorzystać z 1-godzinnej konsultacji Audio. Umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie i przez Internet odpowiem na Twoje indywidualne pytania i podpowiem Ci, co możesz jeszcze zrobić, żeby mieć większą sprzedaż. Wartość: 200,- PLN
BONUS #4: Zniżka na DVD
Otrzymasz ode mnie zniżkę na płyty DVD z nagraniem wszystkich webinarów. Będą one dostępne dla każdego w cenie 397,- PLN, ale Ty będziesz mógł je zdobyć za pół ceny! Wartość 200,- PLN
WARTOŚĆ SAMYCH BONUSÓW TO AŻ 1000 PLN!!
Ile w takim razie kosztuje to szkolenie?
W ciągu ostatnich 12 miesięcy wydałem około 30.000 PLN na uczenie się technik, które teraz wykorzystuje w swoim biznesie. Na szkoleniu 8 Tygodni Sprzedaży dostaniesz esencję z tych kilkudziesięciu dni szkoleń. Można powiedzieć, że dostaniesz pigułkę wiedzy Krok po Kroku, od razu do zastosowania.
Jednak to szkolenie nie będzie kosztowało 30 tysięcy. Nawet nie będzie kosztowało 3.000 PLN
Pierwsza edycja tego szkolenia to inwestycja zaledwie 397 PLN !
W tej cenie dostaniesz dostęp do 8 webinarów i do Bonusów o wartości 1000zł !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Etykiety

4 greens acai afirmacja balsam solaris barbecue bez fluoru bikini burn biodegradowalne środki czystości brian tracy brykiet cel cele chlorella coke live music festival cukier cukier brzozowy czary bez dobrobyt dostatek dr nona dr. nona dworek białoprądnicki dziecko eco ecobrykiet ekologia ekologiczne ekologiczne środki czystości ekologiczny ekologiczny dom eks magazyn energia ewa kasprzyk extra virgin familove filharmonicy wiedeńscy fit jest sexy gonseen grill grudzień hand made homa intuicja Jacek Bilczyński JAGODY ACAI jagody goji jedz KAKAO kalendarz kalendarze książkowe kaliber 44 kartki świąteczne kochaj KOKO KOKODESIGN koło życia koncepcja smart konkurs kraków jest fit krem dynamiczny krzem ksylitol ksylitol kraków Kurt Tepperwein kwasek cytrynowy lawenda lemoniada lody ryżowe lody sojowe lody wegańskie luksus MACA magik mama medytacja melasa microgreens miejsce milioner miswak morze martwe mód się nadchodzący rok naturalna pielęgnacja naturalne kosmetyki obżarstwo oczyszczanie organizmu oczyszczanie z toksyn odchudzanie odtruwanie organizmu odżywianie olej arganowy olej kokosowy olej lniany olejek pichtowy oliwa z oliwek omsica organiczne napoje osho ostropest ostropest plamisty otyłość pasożyty pepsi eliot plan dnia plan doksonały pocztówki świąteczne podświadomość Pokój ludziom dobrej woli pono poradnik postanowienia noworoczne pozytywne myślenie pozytywne życie prawo przyciągania preparaty dr nona produkty dr nona prosto psychosomatyka raw recepta recepta na szczęście regeneracja reset rozwój osobisty rumianek rytuały tybetańskie sekret siewki siła sklep ekologiczny sklep ze zdrową żywnością smog soda oczyszczona sokół i marysia starosta solaris sól sól himalajska sól z morza martwego spirulina stres stuGo super foods szczoteczka do zębów światowy dzień walki z otyłością światowy dzień zdrowia święta bożego narodzenia tanie warzywa this is bio tolerancja trawa jęczmienna trawa pszeniczna walka z rostępami wątroba weganizm wegański wegetarianizm WHO whole earth więcej szmalu wizjoner wizualizacje wu-tang clan zdrowa żywność zdrowe odżywianie zdrowie zdrowy tryb życia ziemia okrzemkowa żurawina życzenia noworoczne życzenia świąteczne żywność organiczna